تبلیغات

یافتن گنج

۰
یافتن گنج

یافتن گنج 

یافتن گنج و رسیدن به ثروت بدون شک ارزوی خیلی از انسان هاست. و هستن کسانی که صرف نظر از جنبه مادی و پولی گنج به دنبال حقایق تاریخی و یا برای تفریح و سرگرمی کاوش میکنند. بسیاری برای ارزش معنوی و تاریخی هنر پیشینیان و برخی دیگر به دنبال ارزش پولی گنج هستند. هرچه باشد گنج برای همه خوش ایند است و مهمتر از ان یافتن گنج احساس بسیار خوب و همراه با هیجانی دارد که برای بعضیا به معنای خوشبختی و برای برخی کشف حقایق تاریخی و احساس غرور ملی !

احساس خوشبختی از این نظر که با فروش گنج راه صد ساله را در یک شب طی کرده و به رفاه و ارامش ابدی رسید.

غرور ملی نیز از این نظر که به حقایق و عظمت تاریخ و پیشینیان سرزمین خود پی برد و عظمت ان الگویی برای زمان حال باشد.

در این مقاله ابتدا به مکان های موجود گنج و سپس به انواع روش های یافتن گنج و اشیای با ارزش توسط افراد مختلف خواهیم پرداخت ! شاید شما نیز زمانی به فکر این کار بیفتید.

گنج

مکان های گنج

از نشانه های محل گنج از این قبیل است که در عمق یک الی یک و نیم متری آثار خودشو کم کم نشون بده مثلا سنگ چین . جسد انسان . سفال و کوزه های شکسته . زغال چوب و با سنگ که در قدیم جهت عایق از عبور آب برای محافظت از اموال استفاده می کردند . اما صرف وجود زغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود گنج نیست . چون در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی جهت رفاه حال خود در آن مکان آتشی روشن کرده  . زغال چوب در آن مکان وقتی تایید می شود که دیگر نشانه ها وجود داشته باشد و صرف تنها زغال چوب کافیست نیست .

محل های دارای گنج

از دیگر نشانه ها سنگ چین یا وجود سنگ های بزرگ طبیعی و هم غیر طبیعی در عمق های یک و نیم به بالا است . با رنگ و شکل های مختلف از قبیل سیاه . سفید و سبز رنگ و یا دیگر رنگ ها که اغلب این چند رنگ به وفور مشاهده و یافت می شود و دیگر نشانه ها آجر و خشت های خام و به صورت مربع و یا مستطیل است که به صورت پله کانی یا منظم و بی دلیل چیده شده باشد که نشان دهنده جای خاص باشد . و دیگر نشانه ها وجود آهک و یا گل آهک است که اغلب جهت مقاومت و جلوگیری از نشست خاک بدین منظور استفاده می شده .

جستجو در گورستان ها

یکی از واضح ترین مکان های گنج قبرستان ها هستند. معمولا قبرها به سمت  خورشید و به صورت صعودی وجود دارند که قبر افراد فقیر پایین تر از همه و قبر پادشاه ها در بلند ترین نقطه قبرستان وجود دارد. خوب حالا قبرستان واقعی کجا قرار دارد ؟ معمولان کنار قلعه ها ، روستا ها و شهر های قدیمی میتوان آنها را یافت  و از لحاظ موقعیتی در جایی قرار دارند که مسیر تردد آنها فقط برای قبرستان بوده و آن راه کارایی دیگری نداشته است.

به صورت کلی قبرهایی که به صورت صعودی است در دامنه یک تپه بزرگ است و بارز ترین نشانه آن وجود سنگ های با شکل های دایره ، مربع ، مستطیل و مربع است که نصف سنگ ها در خاک قرار دارد و روی این قبرها رو به نور مستقیم خورشید صبح یا غروب است.

گنج در گورستان

روش استفاده از شاقول

این روش بیشتر در قدیم رایج بوده و به این صورت است که  یک قطعه طلا مثلا به اندازه ی یک حبه قند در زیر زبانشان قرار می دادند و یک قطعه طلای دیگر که به آن یک زنجیر طلا یا مس با طول ۴۰ سانتی متر نصب میکردند.

کار این شاقولی ها این طور بوده که وقتی نزدیک هدف می شد قطعه طلای نصب شده به سیم مس خود را به سمت هدف می کشیدو اگر روی هدف قرار می گرفت مثل یک آهن ربا به صورت دایره ایی شروع به چرخش می کرد و یاب به صورت لوزی یا تخم مرغی شروع به چرخش می کرد.

شاقول در گنج یابی

استفاده از آثار و علائم در گنج یابی 

برای حل نشانه ها قبل از همه باید دانش باستانی داشته باشید. تقریبا در هر منطقه از کشورمان آثار و علائم حک شده بر روی سنگها را به شکلهای مختلف مانند نمادها، خطوط ، متن و عکس ها از موجودات زنده میتوان یافت . به این ترتیب یافتن معنی و مفهوم آثار بجامانده از تمدنهای گذشته سالها مورد بحث و بررسی باستان شناسان قرار گرفته و در بعضی از آثار و علائم به نتیجه هایی هم رسیده اند. نمیتوان تمام این آثار و علائم بجامانده از تمدنهای گذشته را نشانه گنج ودفینه دانست و این کاملا اشتباه است که هر علامتی نشانه گنج است. بسیاری از این آثار و علائم نشانه گنج نیست.

مناطق محتمل گنج

  • منطقه ایی که نشانه وجود دارد باید آثاری از زندگی کردن انسانها در گذشته وجود داشته باشد
  • سنگی که رویش حکاکی شده باید ثابت و بزرگ باشد
  • سنگ نگاره ها باید بصورت برجسته یا فرو رفته باشد
  • سنگ نگاره باید کاملا واضح باشد
  • نشانه ها باید بصورت عمیق و ضخیم باشد
  • در همان محدوده یک و یا چند ارتباط معنی دار وجود داشته باشد
  • سنگی که رویش حکاکی شده باید محکم و مقاوم در برابر بلایای طبیعی باشد
  • نشانه ها نباید روی سنگ چسیبده به آب باشد (احتمال دفن گنج در کنار آب بسیار ضعیف است)

پیدا کردن گنج با خروس سفید ! احضار موکل علوم غریبه 

به عقیده بسیاری از کسانی که به علوم غریبه معتقد هستن میتوان از خروس سفید و احضار موکل برای به دست آوردن گنج از قبیل:پول،طلا،یاقوت و عتیقه های قیمتی استفاده کرد و  باید در روز پنج شنبه هنگام غروب دعایی به گردن خروس سفید بیاویزید. خروس به جایی که در آنجا گنج پنهان شده است می رود و بانگ می کند.

خروس در گنج یابی

 استفاده از فلزیاب ،طلایاب و گنج یاب

روش مدرن و به روز پیدا کردن گنج استفاده از ابزار های دقیق و کارامد فلزیاب ،طلایاب و گنج یاب می باشد به طوری که این دستگاهها با فرستادن امواج به زیر زمین و بازگشت ان موارد و اشیای موجود زیر زمین را تجزیه و تحلیل کرده و به سادگی بدون پیچیدگی گنج پیدا میشود.

 

+ نوشته شده توسط Safirelec در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید طلاب، خرید فلزیاب، خرید گنج یاب، فلزیاب، گنج، گنج یاب

یافتن گنج ایا اسان است

۰
یافتن گنج ایا اسان است
قابل توجه دوستانی که تمام زندگی خود را فروخته و میخواهند گنج کشف کنند
حتما این مطلب را بخوانید 
چون اگر این کار را بکنید سخت پشیمان خواهید شد عزیزان.پیدا کردن گنج

با عرض سلام و ادب از نکات و مطالب بسیار مهم در رابطه با ورود به عالم بی رحم فلزیابی و پیدا کردن گنج  در خدمت شما هستیم لطفا همراه ما باشید.

انگیزه یافتن گنج

دوستان متاسفانه وضعیت مالی مردم کشور رفته رفته بدتر میشه و قشر ضعیف رو میارن به پیدا کردن گنج و رویاهای شیرین

بدبختانه و متاسفانه در این زمینه  اشخاصی در کمین نشستن تا افراد کم درامد رو گرفتار کننن و با وعده های دروغین سرمایه شونو  به باد بدن .ببینید هدف از این حرفا تبلیغ نیست و هرکسی که بخواد دستگاه بگیره برای ما فرقی نداره بگیره ،مشکلی نیست ولی اول توصیه میکنیم این مطلب رو بخونید.

ما بارها اعلام کردیم که رشته گنج یابی جزو سخت ترین و پیجیده ترین کارهاست و به اون صورت که شما فکر میکنید نیست  اینکه به راحتی یک دستگاه بخرید ،برید و بکنید و گنج دربیارید شدنی نیست دقت کنید که اکثر گنج ها در طول تاریخ کشف شدن ولی همچنان نشانه ها و علائمی در مناطقی باقی مانده است که نشان از گنج دارد

 

ایا تلاش ما همیشه منجربه یافتن گنج میشود؟

یک مثال ساده شخصی در زنجان ۶ سال تمام به دنبال گنج در مکانی که کارشناسان انجا را از نظر وجود گنج تایید کرده بودند بود و در تمام این سالها با انوع دستگاهها کار کرده  و در نهایت با کلی تلاش و زحمت متوجه شده بود که انجا صدها سال پیشتر توسط افراد دیگری تخلیه شده  است  و چیزی باقی نمانده و این وسط متاسفانه  فقط و فقط سرمایه و عمرش رو هدر داده بود و یادتون باشه در این کار چیزی صد در صد وجود نداره

و اگه با حرف دوستان  یا اشنایان خودتون وارد این کار میشین مطمئن باشید به جایی نمیرسین و پول و سرمایه خودتون رو هدر میدین و قبل از اینکه وارد این رشته بشین سعی کنین  با افراد با تجربه مشورت بگیرین ما منکر این نمیشیم که کسی گنج کشف نکرده  و موفق نشده !! چرا که شخصی  مشتری خود ما  بوده که در چهار ماه به گنج رسیده اما از صد نفری که دستگاه میخرن فقط پنج یا شیش نفر موفق میشن و این درصد زیادی نیست و در اخر هم به ایه و قسم های فروشنده و و عده هاش توجه نکنین متاسفانه فردی بوده که فروشنده بهش گفته از هر سه نفر دو نفر به موفقیت ( گنج )رسیده و اگه زمین خوبی داشته باشی حتما به گنج میرسی  خب اینجا یه سوال پیش میاد که چرا خود فروشنده دنبال گنج نمیره؟!! خب ببینید اینها همش حرفهای پوجی هست تا زمانی که شما دستگاه رو خریداری نکردین به شما میگن.   و زمانی که شما دستگاه رو خریدن گوشی هاشونو خاموش میکنن و دوباره با یه خط جدید روز از نو و روزی از نو( عملشون رو تکرار میکنن )…. دوستان همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید نابرده رنج گنج میسرنمیشود.

 

 

نقش فلزیاب گران در یافتن گنج!

همچنین شما اگه دستگاه ۵۰۰ میلیونی هم بخرین دلیل نمیشه کاملا موفق میشین ، میشه گفت این کار فقط در دستگاه خلاصه نمیشه و البته تمام  دستگاهها خطا دارن چه دستگاه جهار میلیونی چه پونصد میلیونی

در کار فلزیابی موفقیت رو کسی نمیتونه تصمین کنه  شاید در مکانی که شما هستین  و همه هم تایید کردن که در منطقه شما گنج  هست یکم اگر منطقی باشین: امکان داره دو هزار سال پیش  گنج رو گذاشتن  و ده سال بعد برداشتن و جنسی در کار نیس

حال در زمین خودتون با صدتا دستگاه مختلف هم کار کنین به جای نمیرسین چون اصلا جنسی نیست که پیدا کنین و حالا دلایل مختلفی هم از جمله کارشناسی شرایط زمین و مسائل دیگه وجود دار

+ نوشته شده توسط Safirelec در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

فلزیاب ارزان

۰
فلزیاب ارزان
راست مطلب اینکه تمامی فلزیاب های ارزان قیمت زیر 10 میلیون تومان دست ساز می باشند که کیفیت  پایینی دارند و معمولا توسط تعمیر کاران لوازم الکترونیکی و وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجوهای رشته ی الکترونیک ساخته می شوند که دستگاه ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و یا با روش مهندسی معکوس میسازند

 

فلزیاب ارزان

فلزیاب شرکتی ارزان

و چون تجربه و مهارت لازم در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب که اصلا در توان دستگاه نیست تحویل مشتری می دهند. لذا موقع خرید در انتخاب خود دقت کافی کرده و ارزانی ملاک اصلی نباشد.

سعی کنید قبل از انتخاب نهایی دستگاه مورد نظرتان حتما از مشخصات فنی ان از منبعی مطمئن و بی طرف اگاه شوید.

لازم به ذکر است که خطای اینجور دستگاه ها حداقل 50 تا 70 درصد می باشد و اگر نمی توانید پول بیشتری را صرف خرید دستگاه فلزیاب کنید بهتر است وقت و پول خود را تلف نکنید چرا که حتی اگر در محل مورد نظر شما فلزی وجود داشته باشد این دستگاه ها حداقل 5 جا را بعنوان هدف شناسایی می کنند و موجب سر در گمی شما می شوند.
پس این دستگاه ها در عرصه فلزیابی هیچ جایی ندارند و بیشتر شبیه اسباب بازی هستند تا دستگاه فلزیاب !!

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Safirelec در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: فلزیاب، گنج یاب، طلا یاب، فلزیاب ارزان، طلایاب ارزان

فروش انواع فلزیاب

۰
فروش انواع فلزیاب
فروش انواع دستگاه فلزیاب

با عرض سلام و ادب خدمت همراهان گرامی

محصولات حاضر نتیجه تلاش های شرکت برای موجود سازی دستگاههای گنج یاب و فلزیابی که قیمت به کارایی بالایی دارند می باشد توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت می کنند از دستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود  جدیدترین لیست قیمت فلزیاب و گنج یاب و طلایاب(آپدیت مرداد 1398)

هچنین این شرکت برای رقابت با شرکت های دیگر و رضایتمندی مشتریان به جای سود ۵۰% و حتی بالاتر سود ۱۰% را انتخاب می کند و توجه داشته باشد که واردات دستگاه های این شرکت  به صورت عمده انجام میشود و به همین دلیل همیشه قیمت پایین پایین تر از اشخاص و شرکت های دیگر خواهد بود و از بابت اصل بودن دستگاه نیز علاوه بر استعلام از شرکت سازنده به نام مشتری فاکتور صادر می شود و در فاکتور نیز قید می شود که دستگاه فوق ساخت کدام شرکت بوده و به عنوان اصل فروخته میشود.

+ نوشته شده توسط Safirelec در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر